D082_1_bbhearing.jpg

Dreve lak B 250 ml

Artikelnummer:
D082
dreve_logo_bbhearing.png

Dreve lak B is een luchtdrogende siliconenlak voor de oppervlakteafwerking van otoplastieken en afdrukken. Deze veelzijdige lak is speciaal ontwikkeld voor professionals in de hoormarkt die streven naar een duurzaam, glad en eenvoudig te reinigen oppervlak. Daarnaast is lak B geschikt voor het prepareren van afdrukken voor het maken van negatiefmallen met gips of gel duplicatiemateriaal.

Met één product kunnen audiciens en laboranten zowel oorstukjes en zwemstukjes duurzaam aflakken als precisiemallen voorbereiden voor productie. Lak B is transparant, eenvoudig aan te brengen en vormt een gladde, goed hechtende coating die comfort, hygiëne en efficiëntie in het werkproces bevordert.

Lees meer...

Voordelen van Dreve lak B

  • Twee toepassingen in één product: geschikt voor het lakken van siliconen oorstukjes én het voorbereiden van afdrukken voor negatiefmallen.
  • Luchtdrogend: droogt aan de lucht in ca. 20 minuten – zonder extra apparatuur.
  • Perfecte hechting: ook inzetbaar als hechtlaag voor acryl oorstukjes (in combinatie met glusil).
  • Gebruiksvriendelijk: eenvoudig aan te brengen met penseel of via dompelen.
  • Professionele afwerking: transparante, gladde en duurzame coating voor een esthetisch en hygiënisch resultaat.
  • Ook geschikt voor zwemstukjes: voor langdurige bescherming en onderhoudsgemak.

Technische specificaties

  • Uitharding: ca. 20 min aan de lucht (bij 23 °C ± 1 °C, 50–60 % RLV).
  • Droogtijd glusil hechtlaag (indien van toepassing): ca. 10 minuten voor laktoepassing.
  • Verwerking: aanbrengen op schoon en vetvrij oppervlak. Voor acrylmateriaal vooraf behandelen met glusil.
  • Opslag: donker, droog en op kamertemperatuur bewaren.

Aanbevolen toepassingen

  • Oppervlakteverzegeling van siliconen oorstukjes.
  • Hechtlaag op acryl oorstukjes (i.c.m. glusil).
  • Voorbehandeling van oorafdrukken voor het maken van gips- of gelmallen.
  • Duurzame afwerking van zwemstukjes.

Verpakkingsopties

  • Verkrijgbaar in 20 en 250 ml flacons.
  • Ook beschikbaar als eco-variant met antimicrobiële werking, geschikt bij overgevoeligheid.

Met Dreve lak B kiest u voor een veelzijdige, professionele lakoplossing. Ideaal voor audiciens, gehoorspecialisten en laboratoria die streven naar kwaliteit, efficiëntie en een perfecte afwerking in één product.

Eigenschappen

merk Dreve
toepassing zacht siliconen
inhoud 250 ml
resultaat hoogglans oppervlak
antibacterieel nee
type lak B
luchtdrogend ja